Ziyapaşa TV Tamircisi

Ziyapaşa TV Tamircisi

Ziyapaşa TV Tamircisi

Ziyapaşa TV Tamircisi

Adana TV Tamircisi, Adana’nın Ziyapaşa semtine de hizmet vermektedir. Özel TV Servisimiz LED TV tamiri, LCD televizyon tamiri ve uydu ile ilgili ihtiyaçlarınız için güvenilir bir LCD ve LED TV tamircisidir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle LED ve LCD televizyonlarınızın arızalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

0542 258 25 50

Adana Ziyapaşa Caddesi ve Bulvarı’na hizmet veren TV Tamircisi olarak hizmetlerimiz; LED TV tamiri, LCD TV tamiri, TV ekran panel tamiri, TV anakart değişimi, besleme kartı tamiri, LED TV ses var görüntü yok arızasının tamiri, TV LED değişimi, TV hoparlör değişimi, çanak anten satışı kurulumu ve arızalarının onarımı, uydu yön ayarı, merkezi uydu sistemi arızalarının tamiri, TV frekans ve kanal ayarı, TV kumandası, uydu alıcısı, anten kablosu, LNB, TV sabit ve hareketli duvar askı aparatlarının satışı ve montajı ayrıca Android TV Box satışı ve kurulum hizmeti bulunmaktadır.

Adana Ziyapaşa’ya hizmet veren Televizyon Tamircisi olarak televizyonunuz arızalandığında hızlı bir tamir hizmeti almak istediğinizin farkındayız. Bize haftanın pazar günü hariç 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayıp servis hizmeti istediğinizde harekete geçer ve genellikle 1 saat içerisinde televizyonunuzu adresinizden alır ve aksi bir durum oluşmazsa aynı gün içinde televizyonunuzun tamirini tamamlar ve teslimini gerçekleştiririz.

Televizyonlar sanıldığı kadar karmaşık cihazlar değillerdir ancak her arıza farklı bir onarım gerektirir. Adana TV Tamircisi olarak, deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlarınızın markası veya modeli ne olursa olsun, sorunları hızlıca tespit eder ve çözeriz.

Ziyapaşa’ya hizmet veren Televizyon Tamircisi olarak kaliteli TV tamir hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Gereksiz masrafları önleriz ve bütçenize uygun bir çözüm sunarız.

0542 258 25 50

Ziyapaşa TV Tamircisi

Televizyonlarda en sık yaşanan sorunlar görüntüsü veya sesiyle ilgilidir. Birçok arızayı daha evinize bile gelmeden telefonda tespit edip fiyat verebiliriz. Bizi aradığınızda arızanın sebebini hızlıca tespit eder, fiyat verir onaylarsanız tamirini gerçekleştiririz.

Ev veya işyerlerinizdeki televizyonlarınızı servis ücreti karşılığında adresinizden alırız, arıza tespiti yapar ve tamir maliyetini size bildiririz. Siz onay verirseniz, tamiratı gerçekleştiririz.

Televizyonunuzu servisimize kendiniz getirirseniz, arıza tespiti veya servis ücreti almıyoruz. Bu sizin için daha ekonomik bir tamirat seçeneği sunar.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

Servisimizde tamir edilen televizyonlara arızaya göre değişen sürelerde 6 ay ile 1 yıl arasında parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız televizyonlarınızın arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz.

Televizyonunuzla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize ulaşmak çok kolay. Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hızlıca yardım alabilirsiniz.

Cep Telefonu:

0542 258 25 50

Adana’da Ziyapaşa semtine hizmet veren TV Tamircisi olarak televizyonunuzun sorunlarını çözmek için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ziyapaşa TV Tamircisi, Samsung, LG, Philips, Vestel, Seg, Hi Level, Regal, JVC, Finlux, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig, Sunny, Axen, Woon, Techwood, Sony LCD ve LED TV Özel Servisi

Adana Tv Tamircisi Servis Hizmet Bölgelerimiz İçin Tıklayın.

Ziyapaşa Samsung Tv Tamircisi

Ziyapaşa LG Tv Tamircisi

Ziyapaşa Philips Tv Tamircisi

Ziyapaşa Vestel Tv Tamircisi

Ziyapaşa Seg Tv Tamircisi

Ziyapaşa Hi Level Tv Tamircisi

Ziyapaşa Regal Tv Tamircisi

Ziyapaşa JVC Tv Tamircisi

Ziyapaşa Finlux Tv Tamircisi

Ziyapaşa Toshiba Tv Tamircisi

Ziyapaşa Panasonic Tv Tamircisi

Ziyapaşa Beko Tv Tamircisi

Ziyapaşa Arçelik Tv Tamircisi

Ziyapaşa Grundig Tv Tamircisi

Ziyapaşa Sunny Tv Tamircisi

Ziyapaşa Axen Tv Tamircisi

Ziyapaşa Woon Tv Tamircisi

Ziyapaşa Sony Tv Tamircisi