Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı semtine de hizmet vermektedir. Özel TV Servisimiz Mustafa Kemal Paşa Bulvarı LED TV tamiri, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı LCD televizyon tamiri ve uydu ile ilgili ihtiyaçlarınız için güvenilir bir LCD ve LED TV tamircisidir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle LED ve LCD televizyonlarınızın arızalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

0542 258 25 50

Mustafa Kemal Paşa Bulvarına hizmet veren TV Tamircisi olarak hizmetlerimiz arasında; LED TV tamiri, LCD TV tamiri, TV ekran panel tamiri, TV anakart değişimi, besleme kartı tamiri, TV ses var görüntü yok arızası tamiri, TV LED değişimi, TV hoparlör değişimi, çanak anten satışı kurulumu ve arızalarının onarımı, uydu yön ayarı, merkezi uydu sistemi arızalarının tamiri, TV frekans ve kanal ayarı, TV kumandası, uydu alıcısı, anten kablosu, LNB, TV sabit ve hareketli duvar askı aparatlarının satışı ve montajı ayrıca Android TV Box satışı ve kurulum hizmeti bulunmaktadır.

Televizyonunuz arızalandığında hızlı bir tamir hizmeti almak istediğinizin farkındayız. Bize haftanın pazar günü hariç 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayıp servis hizmeti istediğinizde harekete geçer ve genellikle 1 saat içerisinde televizyonunuzu adresinizden alır ve aksi bir durum oluşmazsa aynı gün içinde televizyonunuzun tamirini tamamlar ve teslimini gerçekleştiririz.

Televizyonlar sanıldığı kadar karmaşık cihazlar değillerdir ancak her arıza farklı bir onarım gerektirir. Adana TV Tamircisi olarak, deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlarınızın markası veya modeli ne olursa olsun, sorunları hızlıca tespit eder ve çözeriz.

Mustafa Kemal Paşa Bulvarına hizmet veren Televizyon Tamircisi kaliteli TV tamir hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gereksiz masrafları önler ve bütçenize uygun bir çözüm sunarız.

0542 258 25 50

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi

Televizyonlarda en sık yaşanan sorunlar görüntüsü veya sesiyle ilgilidir. Birçok arızayı daha evinize bile gelmeden telefonda tespit edip fiyat verebiliriz. Bizi aradığınızda arızanın sebebini hızlıca tespit eder, fiyat verir onaylarsanız tamirini gerçekleştiririz.

Ev veya işyerlerinizdeki televizyonlarınızı servis ücreti karşılığında adresinizden alırız, arıza tespiti yapar ve tamir maliyetini size bildiririz. Siz onay verirseniz, tamiratı gerçekleştiririz.

Televizyonunuzu servisimize kendiniz getirirseniz, arıza tespiti veya servis ücreti almıyoruz. Bu sizin için daha ekonomik bir tamirat seçeneği sunar.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

Servisimizde tamir edilen televizyonlara arızaya göre değişen sürelerde 6 ay ile 1 yıl arasında parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız televizyonlarınızın arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz.

Televizyonunuzla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize ulaşmak çok kolay. Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hızlıca yardım alabilirsiniz.

Cep Telefonu:

0542 258 25 50

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na hizmet veren TV Tamircisi olarak televizyonunuzun sorunlarını çözmek için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı TV Tamircisi, Samsung, LG, Philips, Vestel, Seg, Hi Level, Regal, JVC, Finlux, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig, Sunny, Axen, Woon, Techwood, Sony LCD ve LED TV Özel Servisi

Adana Tv Tamircisi Servis Hizmet Bölgelerimiz

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Samsung Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı LG Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Philips Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Vestel Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Seg Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Hi Level Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Regal Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı JVC Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Finlux Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Toshiba Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Panasonic Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Beko Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Arçelik Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Grundig Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Sunny Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Axen Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Woon Tv Tamircisi

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Sony Tv Tamircisi