Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi

Adana TV Tamircisi, Adana’nın Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesine de hizmet vermektedir. Özel TV Servisimiz LED TV tamiri, LCD televizyon tamiri ve uydu ile ilgili ihtiyaçlarınız için güvenilir bir TV tamircisidir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle LED ve LCD televizyonlarınızın arızalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

0542 258 25 50

Adana Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesine hizmet veren Adana TV Tamircisi olarak hizmetlerimiz arasında; LED TV tamiri, LCD TV tamiri, TV ekran panel tamiri, TV anakart değişimi, besleme kartı tamiri, TV ses var görüntü yok arızası tamiri, TV LED değişimi, TV hoparlör değişimi, çanak anten satışı kurulumu ve arızalarının onarımı, uydu yön ayarı, merkezi uydu sistemi arızalarının tamiri, TV frekans ve kanal ayarı, TV kumandası, uydu alıcısı, anten kablosu, LNB, TV sabit ve hareketli duvar askı aparatlarının satışı ve montajı ayrıca Android TV Box satışı ve kurulum hizmeti bulunmaktadır.

Televizyonunuz arızalandığında hızlı bir tamir hizmeti almak istediğinizin farkındayız. Bize haftanın pazar günü hariç 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayıp servis hizmeti istediğinizde harekete geçer ve genellikle 1 saat içerisinde televizyonunuzu adresinizden alır ve aksi bir durum oluşmazsa aynı gün içinde televizyonunuzun tamirini tamamlar ve teslimini gerçekleştiririz.

Televizyonlar sanıldığı kadar karmaşık cihazlar değillerdir ancak her arıza farklı bir onarım gerektirir. Adana TV Tamircisi olarak, deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlarınızın markası veya modeli ne olursa olsun, sorunları hızlıca tespit eder ve çözeriz.

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesine hizmet veren Adana Televizyon Tamircisi kaliteli TV tamir hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gereksiz masrafları önler ve bütçenize uygun bir çözüm sunarız.

0542 258 25 50

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi

Televizyonlarda en sık yaşanan sorunlar görüntüsü veya sesiyle ilgilidir. Birçok arızayı daha evinize bile gelmeden telefonda tespit edip fiyat verebiliriz. Bizi aradığınızda arızanın sebebini hızlıca tespit eder, fiyat verir onaylarsanız tamirini gerçekleştiririz.

Ev veya işyerlerinizdeki televizyonlarınızı servis ücreti karşılığında adresinizden alırız, arıza tespiti yapar ve tamir maliyetini size bildiririz. Siz onay verirseniz, tamiratı gerçekleştiririz.

Televizyonunuzu servisimize kendiniz getirirseniz, arıza tespiti veya servis ücreti almıyoruz. Bu sizin için daha ekonomik bir tamirat seçeneği sunar.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

Servisimizde tamir edilen televizyonlara arızaya göre değişen sürelerde 6 ay ile 1 yıl arasında parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız televizyonlarınızın arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz.

Televizyonunuzla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize ulaşmak çok kolay. Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hızlıca yardım alabilirsiniz.

Cep Telefonu:

0542 258 25 50

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesine hizmet veren Adana LED TV Tamircisi olarak televizyonunuzun sorunlarını çözmek için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Adana Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi TV Tamircisi, Samsung, LG, Philips, Vestel, Seg, Hi Level, Regal, JVC, Finlux, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig, Sunny, Axen, Woon, Techwood, Sony LCD ve LED TV Özel Servisi

Adana Tv Tamircisi Servis Hizmet Bölgelerimiz

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Samsung Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi LG Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Philips Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Vestel Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Seg Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Hi Level Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Regal Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi JVC Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Finlux Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Toshiba Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Panasonic Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Beko Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Arçelik Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Grundig Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Sunny Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Axen Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Woon Tv Tamircisi

Yüzüncüyıl 100. Yıl Mahallesi Sony Tv Tamircisi