Çukurova TV Tamircisi

Çukurova TV Tamircisi

Çukurova TV Tamircisi

Çukurova TV Tamircisi

Çukurova TV Tamircisi, Çukurova ilçesinin bir çok semtine hizmet vermektedir. Çukurova LED TV tamiri, Çukurova LCD televizyon tamiri ve uydu ile ilgili ihtiyaçlarınız için güvenilir bir LCD ve LED TV tamircisidir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle LED ve LCD televizyonlarınızın arızalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz.

0542 258 25 50

Çukurova TV Tamircisi hizmetlerimiz arasında; LED TV tamiri, LCD TV tamiri, TV ekran panel tamiri, TV anakart değişimi, TV ses var görüntü yok arızasının tamiri, TV Led değişimi, TV hoparlör değişimi, çanak anten satışı kurulumu ve arızalarının onarımı, uydu yön ayarı, merkezi uydu sistemi arızalarının tamiri, TV frekans ve kanal ayarı, TV kumandası, uydu alıcısı, anten kablosu, LNB, TV sabit ve hareketli duvar askı aparatlarının satışı ve montajı ayrıca Android TV Box satışı ve kurulum hizmeti bulunmaktadır.

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bize WhatsApp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

WhatsApp’dan mesaj göndermek için tıklayın.

Çukurova Televizyon Tamircisi olarak televizyonunuz arızalandığında hızlı bir tamir hizmeti almak istediğinizin farkındayız. Bize haftanın pazar günü hariç 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayıp servis hizmeti istediğinizde harekete geçer ve genellikle 1 saat içerisinde televizyonunuzu adresinizden alır ve aksi bir durum oluşmazsa aynı gün içinde televizyonunuzun tamirini tamamlar ve teslimini gerçekleştiririz.

Televizyonlar sanıldığı kadar karmaşık cihazlar değillerdir ancak her arıza farklı bir onarım gerektirir. Adana TV Tamircisi olarak, deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlarınızın markası veya modeli ne olursa olsun, sorunları hızlıca tespit eder ve çözeriz.

Çukurova Televizyon Tamircisi olarak sizlere kaliteli TV tamir hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Gereksiz masrafları önleriz ve bütçenize uygun bir çözüm sunarız.

0542 258 25 50

Çukurova TV Tamircisi

Televizyonlarda en sık yaşanan sorunlar görüntüsü veya sesiyle ilgilidir. Birçok arızayı daha evinize bile gelmeden telefonda tespit edip fiyat verebiliriz. Bizi aradığınızda arızanın sebebini hızlıca tespit eder, fiyat verir onaylarsanız tamirini gerçekleştiririz.

Ev veya işyerlerinizdeki televizyonlarınızı servis ücreti karşılığında adresinizden alırız, arıza tespiti yapar ve tamir maliyetini size bildiririz. Siz onay verirseniz, tamiratı gerçekleştiririz.

Televizyonunuzu servisimize kendiniz getirirseniz, arıza tespiti veya servis ücreti almıyoruz. Bu sizin için daha ekonomik bir tamirat seçeneği sunar.

Servisimizde tamir edilen televizyonlara arızaya göre değişen sürelerde 6 ay ile 1 yıl arasında parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız televizyonlarınızın arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz.

Televizyonunuzla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize ulaşmak çok kolay. Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hızlıca yardım alabilirsiniz.

Cep Telefonu:

0542 258 25 50

Çukurova TV Tamircisi olarak, televizyonunuzun sorunlarını çözmek için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çukurova TV Tamircisi, Samsung, LG, Philips, Vestel, Seg, Hi Level, Regal, JVC, Finlux, Toshiba, Beko, Arçelik, Grundig, Sunny, Axen, Woon, Techwood, Sony LCD ve LED TV Özel Servisi

Adana TV Tamir Servisimiz Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bize WhatsApp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

WhatsApp’dan mesaj göndermek için tıklayın.

Adana TV Tamircisi Servis Hizmet Bölgelerimiz

Çukurova Samsung TV Tamircisi

Çukurova LG TV Tamircisi

Çukurova Philips TV Tamircisi

Çukurova Vestel TV Tamircisi

Çukurova Seg TV Tamircisi

Çukurova Hi Level TV Tamircisi

Çukurova Regal TV Tamircisi

Çukurova JVC TV Tamircisi

Çukurova Finlux TV Tamircisi

Çukurova Toshiba TV Tamircisi

Çukurova Panasonic TV Tamircisi

Çukurova Beko TV Tamircisi

Çukurova Arçelik TV Tamircisi

Çukurova Grundig TV Tamircisi

Çukurova Sunny TV Tamircisi

Çukurova Axen TV Tamircisi

Çukurova Woon TV Tamircisi

Çukurova Sony TV Tamircisi